Co se děje v Korunní | Ulice Korunní, Praha

Vlastníte zde firmu?

Tato nabídka by Vás mohla zajímat! Proč byste zde měli být?

  1. Projekt pražských ulic tvoří provázaný systém firem, restaurací, obchodů. 
  2. Poskytne Vám výhody a podporu napříč ostatními firmami v projektu.
  3. Budeme propagovat projekt pražských ulic, tedy i Vás! Celek je vždy víc než jeho samostatné části!

Více informací najdete ZDE

Nechte si zasílat novinky z pražských ulic

Zadejte váš email

Čtvrtek 15.10. – 20:00 hodin - koncert – ELENA SONENSHINE

Celý článek
ELENA SONENSHINE se vrací na českou jazzovou scénu. Po úspěšném působení v USA zahájí v Praze sérii koncertů Zažijte premiéru v klubu MANDRAGORA, Korunní 16, Praha 2

Víkendový workshop s PASTOROU GALVÁN 16.-18.října

Celý článek
Studio ITAKA, Korunní 35 – Praha 2 – Vinohrady pořádá ve dnech 16.-18. října  víkendový seminář s tanečnicí Pastorou Galván. Sevillská tanečnice Pastora Galván je dcerou José Galvána. Ve svém osobitém stylu mísí tradiční pojetí...

Pozor, v prodejně sportovních potřeb Hanibal bude v sobotu a v pondělí 28.9. zavřeno

Celý článek
Pokud jste se chtěli vypravit o víkendu  a v pondělí 28.9.2015 za nákupem sportovních potřeb do prodejny Hanibal v Korunní ulici, tak buď nakupte dříve nebo nákup odložte, v těchto dnech bude totiž zavřeno.

Sleva na počítačové hry do 24.9.

Celý článek
Ryze český internetový obchod zabývající se prodejem počítačových a konzolových her nabízí až do 24. 9. v rámci Festivalu digitálních slev zajímavé ceny  u svých produktů.

Chcete se naučit potápět? Přihlaste se na kurz společnosti Octopus Divers

Celý článek
Základní kurz potápění staruttuje již 29. září. Přihlásit se můžete u společnosti Octopus Divers v Korunní ulici 81. Chcete si udělat kurz potápění? Či se zdokonalit? Pak neváhejte a jděte do toho!  

Víte o tom, že v kavárně Dobrá Trafika najdete i malou galerii?

Celý článek
Pokud máte zájem o obrazy a fotografie, navštivte kavárnu Dobrá Trafika v Korunní 42. Nejen, že zde najdete nekuřáckou kavárnu, ale můžete si prohlédnout malou galeri, která se nachází v prostoru mezi trafikou a kavárnou. 4

Prague Andy's Laundromat - první prádelna v Praze

Celý článek
V Korunní ulici číslo 14 pereme vaše prádlo od poloviny třicátých let minulého století. Prádelna nabízí samoobslužné praní a praní a čištění prádla na zakázku s možností vyžehlení osobního prádla. 

OSLAVA 2. NAROZENIN - STUDIO KARMA

Celý článek
13. září oslavíme 2. narozeniny našeho studia. Při té příležitosti vás zveme na malou oslavu, která proběhne od 19 hodin formou Satsangu. Hrát na harmonium bude Filip.

Městská knihovna v Korunní ulici bude do prosince 2015 uzavřena

Celý článek
Vážení čtenáři, pobočka Korunní bude uzavřena od pondělí 27. července 2015 z důvodu revitalizace. Předpokládáme, že pobočku znovu otevřeme v průběhu prosince 2015.