Co se děje v Korunní | Městská knihovna v Korunní ulici bude do prosince 2015 uzavřena | Ulice Korunní, Praha

Vlastníte zde firmu?

Tato nabídka by Vás mohla zajímat! Proč byste zde měli být?

  1. Projekt pražských ulic tvoří provázaný systém firem, restaurací, obchodů. 
  2. Poskytne Vám výhody a podporu napříč ostatními firmami v projektu.
  3. Budeme propagovat projekt pražských ulic, tedy i Vás! Celek je vždy víc než jeho samostatné části!

Více informací najdete ZDE

Nechte si zasílat novinky z pražských ulic

Zadejte váš email

29 08 2015

Městská knihovna v Korunní ulici bude do prosince 2015 uzavřena

Vážení čtenáři, pobočka Korunní bude uzavřena od pondělí 27. července 2015 z důvodu revitalizace. Předpokládáme, že pobočku znovu otevřeme v průběhu prosince 2015.
 
Nejbližší pobočky, které můžete využít, jsou Dům čtení a Ústřední knihovna a samozřejmě všechny další pobočky v naší síti.
 
Výpůjčky uskutečněné v Korunní v období od 15. 6. do 24. 7. mají poslední termín vrácení 16. 12. 2015. Prosíme čtenáře, kteří již mají nastavenou Korunní jako pobočku pro vyzvednutí dosud nesplněné rezervace, aby počítali s uzavírkou knihovny a ve svém zájmu si pro vyzvednutí své rezervace od 29. 6. zvolili jinou knihovnu. Děkujeme za pochopení.

Doporučujeme

Městská knihovna v Korunní ulici bude do prosince 2015 uzavřena Vážení čtenáři, pobočka Korunní bude uzavřena od pondělí 27. července 2015 z důvodu... Více OSLAVA 2. NAROZENIN - STUDIO KARMA 13. září oslavíme 2. narozeniny našeho studia. Při té příležitosti vás zveme na... Více Prague Andy's Laundromat - první prádelna v Praze V Korunní ulici číslo 14 pereme vaše prádlo od poloviny třicátých let minulého... Více